Choď na obsah Choď na menu

Evropský pohárový svátek, fotbalový karneval pro fanoušky po celém světě pokračuje

Evropský pohár je v plném proudu. 24 super fotbalových týmů z Evropy bojovalo o 16 nejlepších po tvrdé konkurenci ve skupinové fázi. Fanoušci si kupují své oblíbené Repliky Fotbalové Dresy národního týmu, aby fandili svým oblíbeným týmům. 16 týmů soutěží ve dvojicích v horní a dolní polovině. Španělsko, Německo, Portugalsko, Francie, tyto oblíbené týmy pro vítězství v šampionátu jsou všechny rozmístěny v horní polovině a pouze nejlepší tým z nich může postoupit do finále Evropského poháru.

V dolní polovině je také mnoho silných týmů, včetně Itálie, posledního vítěze Evropského poháru, a národního týmu Oranje Nizozemsko, který vyhrál Evropský pohár v roce 1988. Krása fotbalového zápasu však spočívá v tom, že výsledek utkání lze určit pouze v závěrečném hvizdu. Ve skupinové fázi gruzínský tým v horní polovině porazil Portugalsko 2:0 a postoupil do jedné z 16 nejlepších evropských pohárů. Rakousko ve druhém poločase porazilo vynikajícím výkonem také Nizozemsko, přetlačilo francouzský tým a jako první místo ve skupinové fázi postoupilo mezi 16 nejlepších. Všichni jsou to černí koně ve skupinové fázi. V tuto chvíli jsou to super válečníci v Fotbalový Dres Georgia ME 2024 a Fotbalový Dres Rakousko ME 2024.

S koncem skupinové fáze Evropského poháru je 16 evropských týmů připraveno bojovat o 8 nejlepších míst pro své národní týmy. Fanoušci z celého světa se na něj netrpělivě těší, ať už ho sledují doma na svých televizorech, nebo přijíždějí na každý fotbalový stadion v Německu, aby byli svědky vítězství svého oblíbeného týmu. Tento karneval evropského poháru pro fanoušky po celém světě stále pokračuje.