Choď na obsah Choď na menu

Čtvrtfinále Ligy mistrů začíná

Soutěž Ligy mistrů je v plném proudu a Manchester City se ve čtvrtfinále Ligy mistrů střetne s Bayernem. Jako dva evropští fotbaloví giganti si Manchester City i Bayern Mnichov v posledních letech vedli dobře a dosáhli vynikajících rekordů v anglické a německé lize. Tato hra je bezpochyby audiovizuálním svátkem pro fanoušky Manchesteru City a Bayernu. Jako fanoušek Manchesteru City si určitě koupí Fotbalový Dres Manchester City na podporu týmu Manchester City a fanoušci Bayernu si také koupí Fotbalový Dres FC Bayern Mnichov na podporu týmu Bayern.

Manchester City si v posledních letech udržel silnou sílu. Mají trenéra světové třídy Josepa Guardiolu a také mnoho špičkových hráčů. Letos představili i žhavého útočníka Haalanda. Manchester City vyhrál několik mistrovských titulů v řadě v Premier League a nyní také ukázal silnou ofenzivní sílu a solidní defenzivní sílu v této sezóně Ligy mistrů. Bayern Mnichov má jako zástupce německého fotbalu také silnou sílu. Jejich současným hlavním trenérem je také slavný fotbalový trenér Thomas Tuchel a mají také mnoho špičkových hráčů, jako jsou Muller a Sane.

Manchester City a Bayern Mnichov proti sobě nehrály už několik sezón. Poslední zápas obou týmů se datuje od finále Mezinárodního poháru mistrů v sezóně 2018. Manchester City tehdy venku porazil Bayern Mnichov 3:2 a získal mistrovskou trofej. Trenéři obou týmů se proti sobě postavili. Thomas Tuchel hrál proti Josepu guardiolovi 10krát ve své trenérské kariéře s bilancí 3 výher, 1 remízy a 6 proher. Ve finále Ligy mistrů v roce 2021 však Chelsea Thomase Tuchela porazila Manchester City Josepa guardiola 1:0. Vítězství nebo porážka je proto stále neznámá. Záleží především na stavu hráčů na obou stranách. Věřím, že na Repliky Fotbalové Dresy na těle budou hráči Manchesteru City a Bayernu tvrdě pracovat. Čtvrtfinále Ligy mistrů se bude konat 12. dubna 2023. Bude to nádherné zúčtování, počkáme a uvidíme.